^Do góry

Wiadomości po angielsku

Uwagi prawne

Blog Barbary Lebiedowskiej

1217.1 Foto grinpic walczy 18.01.2021

Źródło: Twitter.com

Treść wpisu na Twitterze nad obrazkiem: To nie przypadek. Klimat się zmienia i na różne sposoby wpływa na naszą pogodę na całym świecie. Zażądajmy od naszych przywódców, by powstrzymali na poważnie kryzys klimatyczny i powstrzymajmy go.

Napis na obrazku: Historyczne rekordy [zimna] na całym świecie. Czy stać nas na to, by nie walczyć ze zmianami klimatu?

W związku z opublikowanym przez organizację Greenpeace wpisem na Twitterze, a która jest niezwykle zaangażowana w walkę z klimatem, mamy takie pytanie. Czy stać nas na to, by dalej walczyć z Układem Słonecznym i by w dalszym ciągu kwestionować rolę Słońca w regulowaniu klimatu i zjawisk pogodowych na Ziemi? Czy też w dalszym ciągu zieloni aktywiści będą wspierać schładzanie klimatu przy pomocy stawiania wiatraków? No i najważniejsze pytanie na końcu. Ile osób można ogrzać za pomocą jednego wiatraka, który zimą najczęściej stoi?

Redakcja stopwiatrakom.eu

Wszystkim naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy. Portal utrzymuje się wyłącznie z prywatnych datków i nie korzystamy z żadnych publicznych pieniędzy. Takie finansowanie gwarantuje nam pełną niezależność a Czytelnikom publikacje, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Prosimy o wpłaty na konto w PKO BP SA: 53 1020 2791 0000 7102 0316 5867

Tytuł wpłaty: "Darowizna na stopwiatrakom.eu"

Dziękujemy Państwu za życzliwe wsparcie!