^Do góry

Wiadomości po angielsku

Uwagi prawne

Blog Barbary Lebiedowskiej

Regulamin publikowania artykułów i innych informacji w serwisie STOPwiatrakom.eu

1. Serwis internetowy STOPwiatrakom.eu udostępnia swoim użytkownikom możliwość uczestniczenia w redagowaniu strony i informacji na mapie.
2. Celem Serwisu jest wolna wymiana myśli, uwag, komentarzy i opinii.
3. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne.
4. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia na własną odpowiedzialność i ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone wypowiedzi. STOPwiatrakom.eu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w serwisie i na mapie.
5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Serwisu treści sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm, naruszających ludzką godność. Administratorzy Serwisu mają prawo zmienić lub usunąć ww. teksty z Serwisu bez podania przyczyny.
6. Administratorzy Serwisu mają także prawo do edycji i usuwania treści nagannych moralnie i sprzecznych z elementarnymi zasadami kultury.
7. Administratorzy Serwisu mają prawo do edycji i usuwania treści reklamujących konkretne produkty, marki, producentów umieszczonych bez zgody Administratorów. Zapis ten nie uchybia prawu krytyki.
8. Serwis STOPwiatrakom.eu zastrzega sobie prawo wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny punkty 5, 6 i 7 Regulaminu.
9. STOPwiatrakom.eu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz zobowiązuje się do udzielania pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania Serwisu.
10. STOPwiatrakom.eu zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyny.
11. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony.