^Do góry

Wiadomości po angielsku

Uwagi prawne

Blog Barbary Lebiedowskiej

Z przyjemnością informujemy, że strona stopwiatrakom.eu korzysta już ze wsparcia nowej Rady Społecznej, która powstała przy redakcji naszego portalu.

Mamy świadomość niedostatków w realizowaniu misji społecznej SW.EU, a także napięć wynikających z różnych oczekiwań społeczności, której służymy. W związku z tym bardzo liczymy na opinie i zalecania osób posiadających specjalistyczną wiedzę, praktyczne doświadczenie i/lub uznaną pozycję w naszej społeczności, które zgodziły się lub zgodzą w przyszłości wejść w skład Rady Społecznej.

Sama Rada Społeczna określa ramowe zasady swojej pracy, w porozumieniu z redakcją SW.EU. Skład Rady będzie poszerzany w zależności od potrzeby. Docelowo Rada może obejmować osoby reprezentujące wiedzę specjalistyczną we wszystkich istotnych dziedzinach, jak i wszystkie regiony kraju.

Współpraca nasza opiera się na wzajemnym zaufaniu i poczuciu dążenia do wspólnych celów przy bardzo ograniczonych zasobach własnych. W szczególności Rada Społeczna ma formułować opinie i zalecenia na podstawie wiedzy i doświadczeń swoich członków, opinii i uwag kierowanych przez czytelników strony do redakcji SW.EU i bezpośrednio do Rady (mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a także zapytań ze strony redakcji portalu.

Na dzień 20 stycznia br. Rada liczy 6 członków.