^Do góry

Wiadomości po angielsku

Uwagi prawne

Blog Barbary Lebiedowskiej

portal wazneSzanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy naszego portalu. Rzadko kierujemy apele o wsparcie finansowe, jednak tym razem nie możemy przejść obojętnie wobec sytuacji jednego z najbardziej poczytnych tygodników opinii w Polsce, tj. ?Gazety Warszawskiej?. Ten niezależny tygodnik został pozwany do Sądu przez niemiecki koncern medialny o gigantyczne odszkodowanie za napisanie prawdy o ręcznym sterowaniu polskojęzycznymi mediami wydawanymi przez ten koncern w Polsce. Jest to typowa szykana wobec niezależnej prasy, która opisuje sytuację w Polsce taką jaką ona jest, a nie przez pryzmat lewackiego odchylenia ideowego czy pod dyktando niemieckich interesów.

Traktujemy apel Redakcji ?Gazety Warszawskiej? bardzo poważanie i prosimy o wsparcie ich walki o wolność słowa w Polsce. Na pierwszej rozprawie w dniu 31 lipca br. przed Sądem Okręgowym w Warszawie tłumnie stawili się czytelnicy ?Gazety Warszawskiej?, podczas gdy nie było na niej przedstawiciela niemieckiego koncernu medialnego. Terminu kolejnej rozprawy jeszcze nie wyznaczono.

Gazeta ukazuje się w całej Polsce w każdy piątek i jest też dostępna w prenumeracie zagranicznej m.in. w USA i w Kanadzie.

Strona internetowa ?Gazety Warszawskiej? https://warszawskagazeta.pl/

Redakcja stopwiatrakom.eu

Wpłat można dokonywać na specjalny rachunek:

FreeDomMedia sp. z o.o.

Ul. Marii Konopnickiej 6 lok. 254

00-491 Warszawa

Bank PKO BP nr rachunku: 97 1020 1156 0000 7302 0136 3498

Tytuł przelewu: ?Na walkę o wolność słowa?