Skip to main content
 • Prawda o wiatrakach

  StopWiatrakom.eu
  OGÓLNOPOLSKI SERWIS PRZECIWNIKÓW ZBYT BLISKIEJ LOKALIZACJI WIATRAKÓW OD DOMÓW.

 • Prawda o wiatrakach

  StopWiatrakom.eu
  OGÓLNOPOLSKI SERWIS PRZECIWNIKÓW ZBYT BLISKIEJ LOKALIZACJI WIATRAKÓW OD DOMÓW.

 • Prawda o wiatrakach

  StopWiatrakom.eu
  OGÓLNOPOLSKI SERWIS PRZECIWNIKÓW ZBYT BLISKIEJ LOKALIZACJI WIATRAKÓW OD DOMÓW.

Opublikowano: 05 luty 2023
Globalne ocieplenie znowu zawodzi

Od 1979 roku satelity NOAA dysponują instrumentami, które mierzą naturalne mikrofalowe emisje cieplne pochodzące z tlenu znajdującego się w atmosferze. Intensywność sygnałów mierzonych przez te radiometry mikrofalowe przy różnych częstotliwościach mikrofal jest wprost proporcjonalna do temperatury różnych, głębokich warstw atmosfery. Co miesiąc dr Spencer i dr Christy aktualizują globalne zbiory danych o temperaturze, które reprezentują zestawienie danych o temperaturze z piętnastu instrumentów latających na różnych satelitach.

W świetle tych danych pomiarowych, zawierających odczyty temperatury w ziemskiej troposferze, średnia temperatura z okresu ostatnich 43 lat nie zmieniła się. Co więcej, od 2016 r. obserwuje się nową tendencję spadkową. Całą tę sytuację trudno nazywać przyspieszającym globalnym ociepleniem. Jest wręcz odwrotnie i to do sytuacji ochładzania się ziemskiego klimatu powinniśmy się przygotowywać. Dlatego też zasadniczy argument klimatystów, którzy twierdzą, że Ziemia gwałtownie ociepla się i to za sprawą korzystania z paliw kopalnych jest fałszywy, a przynajmniej nieudowodniony.

1281.1 UAH LT 1979 thru January 2023 v6

Źródło: https://www.drroyspencer.com/

Upowszechniana w mediach akcja propagandowa pn. „ratowanie planety” przed globalnym ociepleniem lub jak to teraz jest modne określać przed „zmianami klimatu” jest zwykłą ściemą. W całej tej operacji marketingowej chodzi o narzucenie społeczeństwom sposobu postrzegania rzeczywistości, co da się najkrócej podsumować w zdaniu: „globalne problemy – globalne rozwiązania – globalny rząd”.

W praktyce należy odczytywać to tak: „nieistniejący problem – fałszywe rozwiązanie – prawdziwy rząd światowy”. I tak rzekome globalne ocieplenie stało się jedynie pretekstem (casus belli) do wdrażania nowych rozwiązań do zarządzania ludzkością zwanych „Agendą zrównoważonego rozwoju”.

Redakcja stopwiatrakom.eu


Wszechobecna propaganda klimatyczna w mediach głównego nurtu oparta jest o kilka mitów, które są nieustannie promowane wbrew oczywistym faktom i elementarnej wiedzy naukowej, zwłaszcza mit o szkodliwości dwutlenku węgla i jego szczególnej roli gazu cieplarnianego. Poglądy przeciwne i poddające w wątpliwość „ustaloną naukę o klimacie” są zaciekle eliminowane z obiegu publicznego, wszystko po to, by nie dopuścić do powstania nawet najmniejszych wątpliwości wśród polityków, dziennikarzy i wyborców, a już szczególnie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W ten sposób bełkot klimatyczny rozlewa się po infosferze publicznej i uniemożliwia rzetelną debatę o przyczynach, skutkach i kosztach „walki z klimatem”. Skala manipulacji i dezinformacji jest na tyle duża, że konieczne jest posługiwanie się zupełnie innymi pojęciami umożliwiającymi prawidłowe nazwanie rzeczywistości bez jej przeinaczania. Prawda sama się nie obroni i wymaga codziennej pracy a zwłaszcza posługiwania się innym językiem niż klimatyczni histerycy i naciągacze. Dlatego misją naszego portalu jest obrona prawdy naukowej i polskich interesów politycznych oraz gospodarczych w czasach inwazji post-prawd, kłamstw i przeinaczeń.

Wszystkim naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy. Portal utrzymuje się wyłącznie z prywatnych datków i nie korzystamy z żadnych publicznych pieniędzy. Takie finansowanie gwarantuje nam pełną niezależność a Czytelnikom publikacje, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Prosimy o wpłaty na konto w PKO BP SA: 53 1020 2791 0000 7102 0316 5867

Tytuł wpłaty: "Darowizna na stopwiatrakom.eu"

Dziękujemy Państwu za życzliwe wsparcie!